گریتینگ گالوانیزه گرم چیست؟(گریتینگ کربن استیل-استنلس استیل) در تهران

  گریتینگ (GRATING): مجموعه ای منظم است از عناصر طویل، که اندازه ای یکسان و موازی دارند. گریتینگ معمولا ازیک مجموعه واحد از عناصر طویل تشکیل شده، اما می تواند شامل دو مجمعوعه باشد، که در این صورت مجموعه دوم (به عنوانمصور) معمولا عمود بر مجموعه اول تشکیل می شود.هنگامی که این دو مجموعه عمود هستند، خانه های مربعی یا مستطیلی تشکیل می شود که به آن شبکه یا مش می گویند.

این سطوح مشبکی، مقاوم هستندو مصارف فراوانی را در صنعت دارامی باشند . گریتینگ (شبکه فولادی ) از برخورد دوتسمه و یا تسمه و میل گرد در یکدیگرو جوش خوردن آن ها به وجود می آید.  یکی از مهمترین مزایای استفاده از گریتینگ، استحکام بالای آن نسبت به وزن کم گریتینگ می باشد. در واقع استفاده از صفحات مشبک طبق اصول استاندارد طراحی ضخامت و مشخصات فنی گریتینگ، باعث حصول سطحی مستحکم با وزنی کم می شود.

گریتینگ را می توان از مواد مختلف مانند فولاد، آلومینیوم، فایبر گلاس ساخت.گریتینگ فایبر گلاس نیز به عنوان گریتینگ FRP  شناخته شده است.

 کاربرد عمده گریتینگ استنلس استیل در تاسیسات مربوط به صنایع بهداشتی و صنایع غذایی می باشد که به دلیل خصوصیات ورق استنلس استیل دارای ظاهری مناسب و مقاوم در برابر مواد شیمیای است.معمولا از ورق استنلس استیل 304 استفاده می گردد و جوشکاری این نوع با سیم جوش استیل و گاز آرگون صورت می گیرد.

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

مهشيد

سلام وبلاگ شما را ديدم قالب ومطالب قشنگي داشت براي افزايش بازديد وبلاگت مي توني به آدرس زير ثبتش کني تا منم بتونم هر روز بهت سر بزنم محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.