معرفی :
1- شرکت تولیدی صنعتی حکمت پولاد با تلاش مستمر د رزمینه ارتقای کیفیت محصولات خود موفق به تولید گریتینگ در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع خودروسازی ، فولاد و آب و فاضلاب گردیده است و سعی و تلاش ایت شرکت در راستای مبدل شدن به یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید گریتینگ  منی باشد .

2- این شرکت  در محوطه ای به مساحت 5000 متر مربع شامل سالن ، انبار و ساختمان اداری گردیده است

 
3- گروه مدیریت و کادر فنی که متشکل از مهندسین با تجربه و متخصص می باشند آماده و مشاوره و اجاری کلیه پروژه های صنعتی در خصوص سازه های فلزی و گریتینگ می باشد .

4- گریتینگ های تولیدی این شرکت کامل مطابق سفارش بوده و بدون هیچگونه محدودیتی از نظر اندازه ، ابعاد ، نوع چشمه ، ضخانت تسمه و تناژ در خواستی می باشد .

5- گریتینگ های این شرکت بوسیله دستگاهای  اتوماتیک تولید و با دقتی در حد قابل قبول مونتاژ و با دستگاهای مختلف برشکاری  مونتاژ صورت می گیرد سپس توسط دستگاهای جوش (MIG/MAG) co2 جوشکاری شده و قادر به اجرای عملیات سند بلاست یا قدرت و کیفیت بالا می باشیم .

6- جوشکاری تمامی تسمه های داخلی به فریمهای گریتینگ بصورت کامل انجام می گردد و جهت مقاوم سازی و حفظ شبکه داخلی گریتینگ جوشکاری در راستای قطری با فواصل معین صورت میپذیرد بنحوی که باعث تغییر شکل احتمالی در فرآیند تولید و گالوانیزه نگردد.

7- شرکت تولیدی حکمت پولاد با کسب تجربه قادر به تولید گریتینگ بامتریال مختلف از جمله استنلس استیل ، آلومینیوم و . ... گردیده است .

8- استانداردهای ساخت مطابق ( DIN 24537 ) , ( DIN 24531 ) , ( DIN 1055 ) , ( DIN 1580 ) , ( BGI 588 ) می باشد .


دلایل و موارد استفاده از گریتینگ  :
-استحکام بالا و وام زیاد .
-وزن کم .
-تبادل نور ، حرارت و گاز .
-جلوگیری ازتجمع گازها و بخارات متصاعده در محیط .
-ضد لغزش بودن .
-عدو نیاز به تغییرات در حین بهره برداری .
-زیبایی و مقاومت در بابر خوردگی و عدم نیاز به نظافت سطح .
-نصب آسان و سریع و عدم نیاز به جوشکاری جهت مستحکم نمودن آن در سازه های مرتفع .
-مقاومترین سازه بابر ساییدگی و عدم تغییر شکل در اثر کثرت استفاده .


موارد مصرف در صنایع  :
-نفت ، گاز و پتروشیمی .
-صنایع خودروسازی .
-نیروگاهها و پست های انتقال قدرت .
-صنایع داروئی و شیمیایی و غذایی .
-آب و فاضلاب .
-ماشین آلات صنعتی و صنایع مرتبط .
-صنایع سیمان و معادن .
-سازه های دریایی و کشتی سازی .
-کارخانجات قند و نیشکر .


واحد کنترل کیفی ( Q . C )   :
واحد کنترل کیفی مستقر در کارخانه یکی از فعالترین واحد ها بوده که نظارت دقیق ب امر تولید در راستای ارتقای کیفی محصولات و انطباق هر چه بیشتر تولیدات با استاندارده ای جهانی و کاستن این فاصله را دارد .
این واحد  کلیه فعالیتها و پروسه های تولید نظارت دقیق و همه جانبه داشته و همکاری نزدیکی با ناظران و بازرسان اعزامی دارد 


گالوانیزه به روش گرم  :
گالوانیزه گرم روشی متداول برای مقاوم نمودن گریتینگ در برابر خوردگی می باشد .این عمل به معنای پوشش دادن ( روی ) بر روی مواد خام اولیه و به صورت غوطه وری در ( روی ) مذاب می باشد . این نوع پوشش به دلیل چسبندگی زیاد و عدم شکنندگی در اثر استفاده افراد و ماشین آلات ، پوششی بسیار مناسب برای گریتینگ می باشد . وزن میانگین برای پوشش گالوانیزه تقریباً 450 گرم برای هر متر مربع می باشد به عبارت دیگر ضخامت پوشش حدود 65 µm می باشد که با توجه به نوع متریال مصرف تغییر می نماید ..
استاندارد گالوانیزه مطابق ( Astm A123) و( DIN En2178 ) و ( DIN En1461) 

/ 0 نظر / 6 بازدید