معنای لغوی گریل ، گریتینگ و گاتر

گریل (grill) : در لغت به معنای گوشت کباب کن می باشد!!! اما به خاطر ظاهر شبکه ای مانندش، این نام در فارسی شاید به اشتباه به پوشش پلاستیکی کانال آب دور استخر نیز اطلاق می گردد.

گریتینگ (grating) : شبکه یا چهارچوب آهنی معنا دارد. عموماً‌ در ایران به شبکه فلزی (گالوانیزه ، چدن یا استیل) گفته می شود که می تواند به عنوان پوشش راه آب استفاده گردد.

گاتر (gutter) : جوی ، آبرو ، ناودان و فاضلاب معنی شده است. معمولاً‌ به کانال آبی که دور استخر ،‌ زیر دوش ها ،‌ دور جکوزی و ... کار می شود ، گاتر می گویند.

/ 1 نظر / 19 بازدید
حقدوست

[گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] [گل][لبخند] سلام دوست ارجمند [لبخند][گل] [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] ********* [گل] آیا کاروان امام حسین(ع) اصلا آب داشتند یا خیر؟ جریان کندن چاه چیست؟ [گل] ********* [گل] اگر می‌خواهید لباس نو و جدید بپوشید، این مطلب را بخوانید [گل] ********* [گل] سفارش اسلام به زیارت اهل قبور و اموات... [گل] ********* [گل] دشمنان امام حسین(ع) چگونه مردند و چه بر سرشان آمد؟(ازکتابهای اهل سنت)[گل] ********* [گل] 172 نکته آماری و خواندنی ارزشمند از واقعه کربلا(مطالبی که شاید تاکنون نخوانده‌‌اید)[گل] ********* [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] ********* [گل][گل]احادیث ناب و زیبایی هم در احادیث هفته 206 برای شما عزیز آماده شده است. ********* [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] البته اینها بخشی از مطالبی است که در صفحه اول وبلاگ «برای همه مفیده» خواهید خواند. منتظر حضور گرم و صمیمی شما عزیز با نظرات ارزشمندتان هستم. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گ