سازنده انواع گریتینگ فلزی Grating و بست گریتینگ در تهران
گریتینگ پله،گریتینگ دریچه منهول ، گریتینگ پل روی نهر ها ،گریتینگ درو درختی ، گزیتینگ صنعت نفت، گریتینگ دور مخزن ، گریتینگ استنس استیل ، گریتینگ کامپوزیت ، گریتینگ شهری
صفحات وبلاگ
نویسنده: گریتینگ حکمت پولاد خورگام - ۱۸ دی ۱۳٩۳

  گریتینگ (GRATING): مجموعه ای منظم است از عناصر طویل، که اندازه ای یکسان و موازی دارند. گریتینگ معمولا ازیک مجموعه واحد از عناصر طویل تشکیل شده، اما می تواند شامل دو مجمعوعه باشد، که در این صورت مجموعه دوم (به عنوانمصور) معمولا عمود بر مجموعه اول تشکیل می شود.هنگامی که این دو مجموعه عمود هستند، خانه های مربعی یا مستطیلی تشکیل می شود که به آن شبکه یا مش می گویند.

این سطوح مشبکی، مقاوم هستندو مصارف فراوانی را در صنعت دارامی باشند . گریتینگ (شبکه فولادی ) از برخورد دوتسمه و یا تسمه و میل گرد در یکدیگرو جوش خوردن آن ها به وجود می آید.  یکی از مهمترین مزایای استفاده از گریتینگ، استحکام بالای آن نسبت به وزن کم گریتینگ می باشد. در واقع استفاده از صفحات مشبک طبق اصول استاندارد طراحی ضخامت و مشخصات فنی گریتینگ، باعث حصول سطحی مستحکم با وزنی کم می شود.

گریتینگ را می توان از مواد مختلف مانند فولاد، آلومینیوم، فایبر گلاس ساخت.گریتینگ فایبر گلاس نیز به عنوان گریتینگ FRP  شناخته شده است.

 کاربرد عمده گریتینگ استنلس استیل در تاسیسات مربوط به صنایع بهداشتی و صنایع غذایی می باشد که به دلیل خصوصیات ورق استنلس استیل دارای ظاهری مناسب و مقاوم در برابر مواد شیمیای است.معمولا از ورق استنلس استیل 304 استفاده می گردد و جوشکاری این نوع با سیم جوش استیل و گاز آرگون صورت می گیرد.

 

گریتینگ حکمت پولاد خورگام
02142695620فکس 09128089673 شرکت حکمت پولاد خورگام www.hpk-co.com
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


گریتینگ - گریتینگ گالوانیزه- کانال پیش ساخته جمع اوری آب سطحی